مدیر کل جدید اتحادیه بین المللی تعاون (ICA) انتخاب شد


آقای گولد قبل از این به عنوان رییس کل سازمان داوطلبان آمریکا که یک سازمان فعال در زمینه بهداشت، مسکن و خدمات انسانی است و دفتر مرکزی آن در واشنگتن قرار دارد خدمت می نمود. وی در این سازمان مدیریت استراتژیک 16000 نفر کارمند تمام وقت را در اختیار داشت و گردش مالی سالیانه آن 1 میلیارد دلار بود. قبل از آن نیز در شرکت های آرنولد اَند پیتر و هوگان اند هارتسون به عنوان حقوقدان فعالیت نمود. آقای گولد دارای مدرک دکترای حقوق از دانشگاه حقوق مینه سوتا و فوق لیسانس تحقیقات در زمینه قوانین بین المللی حقوق بشر از دانشگاه آکسفورد می باشد.
خانم دیم پاولین گرین رییس ICA در معارفه آقای چارلز گولد گفت:"با توجه به اینکه سازمان ملل سال 2012 را به عنوان سال بین المللی تعاون اعلام نموده است، هیئت مدیره ICA نیاز به یک فرد که بتواند مدیریت این سکو را جهت برقراری ارتباط با ارزش های تعاونی با موفقیت به دست بگیرد درک کرده است. چارلز گولد نشان داد که هم دارای شوق فراوان برای این مأموریت حیاتی است و هم دانش تجاری لازم جهت رشد سازمان را در اختیار دارد".
گولد نیز در این رابطه گفت: "کمک به رهبری سازمانی که میراث ارزشمند بیش از یکصد ساله اتحادیه بین المللی تعاون را با الگوی تجاری ای در می آمیزد که هیچ زمانی به اندازه اکنون قدرتمند نبوده است برای من یک افتخار است. من در سراسر فرایند تحقیقم، مجذوب گستردگی، حرفه گری و قابلیت انطباق نهضت تعاون در دنیا بودم".
گولد در سراسر تجربیات شغلی اش به کارِ گروهی و استفاده از فن آوری جهت افزایش کارآیی سازمانی تأکید داشت. در زمان خدمتش به عنوان رییس کل سازمان داوطلبان آمریکا، منابع این سازمان و سابقه آن به طرز چشمگیری افزایش پیدا نمود. وی در 5 سال گذشته به عنوان یکی از50 مدیر تأثیر گذار بخش غیر انتفاعی در آمریکا. او عضو هیئت جامعه مدیران کانونی آمریکا (ASAE) و مرکز مدیریت کانونی می باشد.
چارلز گولد به جای آقای یاین مکدونالد این سمت برگزیده شد. آقای یاین مکدونالد که به مدت  8 سال و از زمان آغاز تغییرات در محیط اقتصادی این سمت را در اختیار داشت، نهضت تعاون جهان را در وضعیتی قرار داد که جایگاه مناسب خویش را در اقتصاد جهان کسب کند.

/ 0 نظر / 16 بازدید