300 تعاونی برتر دنیا از منظر اتحادیه بین المللی تعاون ICA

برای دانلود فایل 300 تعاونی برتر دنیا به صورت PDF لطفاً کلیک کنید!

آیا می دانید 300 تعاونی برتر دنیا کدامند؟

 آیا می دانید گردش مالی 300 تعاونی برتر دنیا در سال 2006 معادل 1118020000000 دلار بود؟

 آیا می دانید دارایی سال 2006 فدراسیون ملی تعاونی های کشاورزی ژاپن 15929000000 دلار بود؟

 در ذیل لینک دانلود فهرست 300 تعاونی برتر دنیا قرار دارد که نشان دهنده نقش بسیار مهم تعاون در اقتصاد کشور های پیشرفته دنیا است. همچنین با بررسی این لیست می تواند دریافت که اگر این بخش مورد توجه بیشتر قرار گیرد و بخش تحقیقات و مدیریت منابع انسانی در آن قدرتمند تر و سازمان یافته تر عمل نماید، برای تحقق اقتصاد پویا و توزیع سرمایه در اقشار مختلف اجتماع حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

برای دانلود فایل ٣٠٠ تعاونی برتر جهان لطفاً کلیک کنید

البته لازم به توضیح است که تعدادی از شرکت های موجود در این لیست کاملاً تعاونی نیستند ولی بخش عظیمی از سهام آنها تحت اختیار تعاونی ها قرار دارد.

 اگر توجه کنید متوجه خواهید شد که تعاون در چه بخش هایی موفق عمل کرده است. می توان دریافت که روحیه تعاون در این بخش ها سازگاری بیشتر دارد و باید سعی بر آن داشت که حرکت تعاونی ها را به سوی این بخش ها سوق داد.

 متأسفانه در کشور  ما تصویر خوبی از تعاون نشان داده نشده است و هر گاه اسم تعاون به میان می آید انسان به یاد فروشگاه های مصرف کوچک و ضعیفی می افتد که اجناس بی کیفیت و غیر بهداشتی را با قیمت کم در اختیار مردم قرار می دهد. در حالی که واقعیت امر چیز دیگری است و پتانسیل های این بخش فراتر از آنچیزی است که مورد تصور عموم جامعه می باشد.

 برای دانلود فایل 300 تعاونی برتر دنیا به صورت PDF لطفاً کلیک کنید!

/ 0 نظر / 31 بازدید