«فرصت اشتغال در ICA»

از آنجا که دوره تصدی آقای یاین مکدونالد به عنوان مدیر کلی اتحادیه بین المللی تعاون رو به اتمام است، این اتحادیه در نظر دارد برای جانشینی ایشان فرد مناسبی را از میان داوطلبان واجد شرایط گزینش نماید.
مدیر کل ICA باید بر انجام امور ICA طبق ارزش ها و اصول اتحادیه بین المللی تعاون، قوانین و آیین نامه ها و راهکار های تصویب شده توسط هیئت مدیرة آن نظارت نماید.    
مسئولیت ها:
مدیریت: ادامه تلاش در جهت توسعه یک سازمان جهانی اصیل که توانایی های حوزه های اصلی، منطقه و بخش های تجاری را یکسان ارج نهاده، مورد استفاده قرار داده و بر آنها صحه می گذارد.
مدیریت تغییر:  انجام تغییرات درون سازمانی برای تضمین اینکه سازمان برای اهدافش در محیط  اقتصادی، سیاسی و اجتماعی اعضای آن در هر زمانی فعالیت خود را انجام می دهد مناسب است یا نه.
خدمات عضویت: تضمین اینکه سازمان در برابر نیاز های اعضایش پاسخگو و حساس است.
نوآوری: تضمینِ داشتن یک دید کلی از اقتصاد جهانی و سازمانهای سیاسی جهت به دست آوردن تمام فرصت ها برای توسعه الگو های تعاونی در بخش های جدید اقتصادی و برای دستیابی به فرصت های جدید برای بخش های موجود.
نمایندگی نمودن: نمایندگی نمودن از نهضت بین المللی تعاون در تمام سطوح و صحنه ها.
 روابط با دولت ها: برقراری رابطه با دولت ها، ادارات  یا افراد مرتبط در جهت منافع و توسعه تعاونی ها.
آموزش و اطلاع رسانی: تضمین اینکه مداخله تعاونی در کمک به آموزش و اطلاع رسانی برای اعضایش در سطح جهانی مستمر می باشد
داوطلب سمت فوق باید حائز شرایط ذیل باشد:
1- سابقه موفقیت برجسته، در تجربیات سطوح بالای مدیریتی و اداری از قبیل حد اقل 10 سال سابقه کار با یک سازمان/تعاونی/انجمن/نهاد عضو ICA که دارای بُعد بین المللی باشد
2- تجربه مدیریت اداری و پرسنلی موفق در یک سازمان (ترجیحاً) شبکه ای و داشتن مسئولیت بودجه ای حد اقل 4 میلیون فرانکی (فرانک سوییس)
3- سابقه قوی و سازنده با هیئت مدیره
4- سابقه توانایی ایجاد رابطه  سازنده و موثر در میان اعضا، اهدا کنندگان و شرکایی که از نظر ملیتی و فرهنگی تفاوت فراوان دارند
5- سابقه ایجاد یک محیط کاری دارای نوآوری، خلاقیت، کار گروهی، شفافیت، انسجام، احترام، که به برابری و تنوع ارج می نهد و در عین حال تغییرات سازمانی را مدیریت می نماید
6- تجربه توسعه و اجرای موفق برنامه های استحکام و افزایش عضویت سازمانی
7- تجربه موثر در لابی نمودن و حمایت سازمانی با سازمان های جهانی نظیر سازمان ملل و نمایندگی های آن، هیئت بین المللی های  استاندارد های حسابداری، بانک جهانی، کمیته ترویج و توسعه تعاونی ها (COPAC) و غیره
8- دانش شفاهی و کتبی زبان انگلیسی(رسمی و غیر رسمی) عالی و توانایی برقراری ارتباط موثر داخلی و خارجی در تمامی سطوح سازمان هایی که با هم تفاوت فرهنگی دارند؛ دانستن زبان های فرانسه، اسپانیایی و یا دیگر  زبان ها امتیاز محسوب می شود
9- تحصیلات: حد اقل لیسانس علوم انسانی/ مدرک لیسانس علوم یا معادل آن در تجارت بین الملل، روابط بین الملل، مدیریت دولتی، مدیریت غیر انتفاعی، مدیریت خصوصی، یا  رشته های مرتبط  دارای ارجحیت است.
متقاضیان می توانند طی نامه ای اعلام نمایند شرایطشان به چه دلیلی جوابگوی نیاز های این سمت و سازمان می باشد و به پیوست آن رزومه کاری خود را به آدرس ذیل ارسال نمایند:


Patrick Shields, Search Manager
Global Recruitment Specialists
501 Westport Avenue, Suite 285
Norwalk, Connecticut (CT) 06851, USA
Telephone: +1 203 899 0499
E-mail: Shields@GlobalRecruitment.net
Web: www.globalrecruitment.net


ملاحظه:
آقای یاین مکدونالد که در طول دوره تصدی خود در سال 2004 به عنوان مدیر کل اتحادیه بین المللی تعاون از ایران بازدید نمود، از حامیان نهضت تعاون در ایران  است و علاقه فراوانی به مردم ایران دارد و همواره در تمامی موارد از کمک به توسعه تعاون در ایران حمایت نمود.
وی در تمام طول دوره کاری خود در بخش تعاون مشغول به کار بود و تجربیات فراوان وی به ICA در پیشبرد اهداف آن اتحادیه کمک فراوانی نمود.

 

/ 0 نظر / 9 بازدید