سازمان بین المللی تعاونی های بهداشت (IHCO)


سازمان بین المللی تعاونی های بهداشت یکی دیگر از سازمان های بخشی اتحادیه بین المللی تعاون است که تعاونی هایی را که به اعضای خود خدمات بهداشتی ارائه نموده و یا برای متخصصین بهداشت (نظیر پزشکان، پرستاران و غیره) خدمات خویش فرمایی ارائه می نمایند به عضویت می پذیرد و یا تعاونی های مصرف و تولید را با هم هماهنگ می نماید.
اهداف
•    ایجاد یک تریبون برای مباحثه و تبادل مسایل مربوط به اعضای سازمان
•    ارائه اطلاعات به سازمان های وابسته به سازمان ملل، رسانه ها و عموم مردم در خصوص ماهیت و نقش تعاونی های بهداشت
•    ترویج توسعه تعاونی های بهداشت 
•    همکاری با دیگر سازمان های بخشی و کمیته های موضوعی ICA
  ساختار
IHCO دارای دو تشکّل منطقه ای است: 1- سازمان تعاونی های بهداشت آسیا و اقیانوسیه 2- سازمان تعاونی های بهداشت اروپا. این دو سازمان بخشی منطقه ای نشست ها و فعالیت های منطقه خود را سازماندهی می کنند.
موافقتنامه IHCO-ICA
IHCO به عنوان سازمان بخشی ICA موافقتنامه ای را با  این اتحادیه امضا نموده است که طی آن ساختار IHCO و فعالیت های آن جهت پاسخگویی به تمامی نیاز های ICA پیشبینی شده است.

/ 4 نظر / 56 بازدید
احمدی

با معرفی انواع تسهیلات بانکی به روزم

آزاد

سلام دوست گرامی ، امیدوارم حالتان خوب باشد ، بنده یک بخشی را راه اندازی کردم تا بتوانم با دوستان وبلاگ نویس تبادل لینک داشته باشم . شما می توانید به اینجا مراجعه کنید : http://directory.cheshmehregi.com/ و بعد از قرار دادن لینک وبلاگ چشمه ریگی در وبلاگ خود ، لینک وبلاگ خود را ثبت کنید. لینک وبلاگ شما ، همراه با عکسی از وبلاگ شما در لیست "لینک های تبادلی" به نمایش در می آید. پیروز باشید

((سکه یک گرمی بانک مرکزی))

کلاهبرداری بانک های از جیب مردم ((دهه ی 2000 تا 2010 را دهه ملک و زمین و دهه ی 2010 تا 2020 را دهه ی طلا نام گذاری کرده اند)) آیا می دانید (حساب سپرده سرمایه گذاری که در بانک باز می کنید) بانک پول شما را وارد بازار سکه طلا و شمش طلا و ارز و بورس و مسکن می کند و حداقل در سال 40 تا 150 درصد سود می برد اما از این سودی که بانک به چنگ می آورد حداکثر 12 تا 18 درصد در سال به شما سود می دهد این در حالتی است که ارزش پول در ایران هر روز کمتر می شود و گرانی و تورم بالای 22 درصد است خودتان این موضوع را پیگری و در مورد سود سکه طلا ((سکه یک گرمی بانک مرکزی)) تحقیق کنید این موضوع را با دیگران در میان بگذارید تا ما هم به سرنوشت مردم اروپا و آمریکا دچار نشویم که مردم مورد سوء استفاده ی عده ای ثروتمند و بانک ها قرار گرفته اند

ایین احمدی

اطلاعات مفیدی بود . ایا در ایرا این نوع تعاونی در حال فعالیت است؟ با مطلبی تحت عنوان روشهای تامین مالی ریسک اعتباری بروزم.