برگزاری نمایشگاه جهانی تعاون در برزیل

امور نمایشگاهی اتاق تعاون مرکزی جمهوری اسلامی ایران به منظور نیل به تقویت و توسعه صادرات غیر نفتی کشورمان، کاهش اتکاء اقتصاد ملی به نفت و همچنین تقویت صادرات تعاونی و نمایش توانمندی های بخش تعاون کشورمان در نظر دارد پاویون جمهوری اسلامی ایران را در چهارمین نمایشگاه جهانی تعاون که از 25 الی 27 اردیبهشت ماه 1393 در شهر کوریتیبا، واقع در مرکز ایالت پارانای برزیل، برپا نماید.

لازم به ذکر است کشور برزیل می تواند بازار بسیار خوبی برای تعاونی های کشورمان هم جهت صادرات و هم جهت واردات محصولات مختلف من جمله کشاورزی و دامپروری باشد و همچنین با توجه به جنبه بین المللی نمایشگاه، شرکت در این نمایشگاه می تواند فرصتی بسیار خوبی باشد تا  با تعاونی های توانمند کشور های مختلف عضو اتحادیه بین المللی تعاون جهت گسترش بازار صادرات ارتباط برقرار گردد.

 بدینوسیله از همه علاقمندان به تجارت با بخش تعاون و به ویژه آمریکای لاتین و کشورهای عضور مرکوسور دعوت می شود با حضور در این نمایشگاه، نقشی در به نمایش گذاشتن توانمندی ها و ظرفیت های تعاونی کشورمان در عرصه های بین المللی ایفا نمایند.

برای هماهنگی و کسب اطلاعات  بیشتر دستور فرمایید با امور نمایشگاهی اتاق تعاون مرکزی به شماره تلفن 6-2262845-021 و با پست الکترونیکی info@expoicc.ir  تماس برقرار گردد.

/ 0 نظر / 48 بازدید