تعاون یعنی همکاری

هدف از ایجاد این وبلاگ معرفی تعاون و نقش آن در اقتصاد کشور ها می باشد. خواهشمند است ما را از نظرات سازنده خود محروم نسازید-کپی برداری از مطالب وبلاگ با ذکر منبع آزاد است
 
سازمان بین المللی تعاونی های بهداشت (IHCO)
ساعت ٤:٥٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٠ امرداد ۱۳۸٩   کلمات کلیدی: سازمان های بخشی ،ica ،بهداشت

سازمان بین المللی تعاونی های بهداشت یکی دیگر از سازمان های بخشی اتحادیه بین المللی تعاون است که تعاونی هایی را که به اعضای خود خدمات بهداشتی ارائه نموده و یا برای...سازمان بین المللی تعاونی های بهداشت یکی دیگر از سازمان های بخشی اتحادیه بین المللی تعاون است که تعاونی هایی را که به اعضای خود خدمات بهداشتی ارائه نموده و یا برای متخصصین بهداشت (نظیر پزشکان، پرستاران و غیره) خدمات خویش فرمایی ارائه می نمایند به عضویت می پذیرد و یا تعاونی های مصرف و تولید را با هم هماهنگ می نماید.
اهداف
•    ایجاد یک تریبون برای مباحثه و تبادل مسایل مربوط به اعضای سازمان
•    ارائه اطلاعات به سازمان های وابسته به سازمان ملل، رسانه ها و عموم مردم در خصوص ماهیت و نقش تعاونی های بهداشت
•    ترویج توسعه تعاونی های بهداشت 
•    همکاری با دیگر سازمان های بخشی و کمیته های موضوعی ICA
  ساختار
IHCO دارای دو تشکّل منطقه ای است: 1- سازمان تعاونی های بهداشت آسیا و اقیانوسیه 2- سازمان تعاونی های بهداشت اروپا. این دو سازمان بخشی منطقه ای نشست ها و فعالیت های منطقه خود را سازماندهی می کنند.
موافقتنامه IHCO-ICA
IHCO به عنوان سازمان بخشی ICA موافقتنامه ای را با  این اتحادیه امضا نموده است که طی آن ساختار IHCO و فعالیت های آن جهت پاسخگویی به تمامی نیاز های ICA پیشبینی شده است.